Anne Bebek Yogası

Bebeği olan anneler bazen gün boyu ofiste çalışan insanlardan çok daha yorgun ve meşguldürler. Bir annenin öğle yemeği molası, hafta sonu veya tatili yoktur. Buna rağmen çocuğunun huzurlu, sağlıklı gelişebilmesi için 24 saat enerji dolu ve mutlu kalmalıdır.

Anne-bebek yoga derslerinde bebeğinizi yanınızdan ayırmadan kendinize biraz zaman ayırabilir aynı zamanda bebeğinizle huzur ve uyum içinde yaşamayı öğrenebilirsiniz. Doğum sonrası toparlanmakta olan anne ve yeni gelişmekte olan bebeği için olan bu çalışma uzun yıllar içersinde özel olarak geliştirilmiştir. Ders annenin ayrı ve çoğu zaman bebeğiyle birlikte yaptığı çeşitli yoga duruşlarından, nefes çalışmalarından, danstan, bebek masajından ve çalışmanın her iki katılımcı için derin rahatlamasından oluşur.

Bu çalışma anne bebek arasında fiziksel ve görsel temasları arttırır, birbirilerini daha iyi tanıma fırsatı verir. Çalışma esnasında, anne ve bebek arasında artan bu duygusal bağlar bebeğin psikolojik gelişiminin temelidir. Annenin doğum sonrası daha hızlı toparlanması ve olumlu duygular hissetmesini sağlar.

Anne bebek yogası dersleri neşe, iletişim, sağlık, güç ve pozitif enerji doludur.

Kendine vakit ayırmış dinlenmiş ve enerji ve sevgi dolu anne – mutlu bebek.

Mutlu bebek – mutlu anne!

Mutlu anne – mutlu aile!

Ferda Ergüneş (Karampreet Kaur) • Fransa’da düzenlenen European Yoga Festivaline katıldı. • Londra da düzenlenen Yoga Show’a katıldı. • İngiltere de Relax Kids’in kurucusu Marneta Viegas’ın workshop’una katıldı. • New York Baby Om’dan Anne Bebek İçin Yoga eğitimi ve sertifikası aldı. Türkiye’de Anne-Bebek için Yoga’nın öncülüğünü yaptı. • 2005 Yılında Yoga Bağdat’a ortak oldu 2010’a kadar yetişkinler için Hatha yoga,

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.