MASAJ, FREKANS DENGELEME ve TOPRAKLANMA

FİLİZ SÜRÜCÜ ile MASAJ, FREKANS DENGELEME, TOPRAKLANMA

Organların görevlerini yerine getirebilmeleri ve sağlıklı çalışabilmeleri için CHİ enerjisinin orantılı ve istikrarlı bir şekilde vücutta dolaşması gerekir. Vücuda dengeli dağılan bu enerji sağlığın temelini oluşturur. Enerji vücutta meridyenler boyunca akar ve organlara iletilir. Bu meridyendeki dengesizlikler, sapmalar ve tıkanmalar o meridyenin geçtiği organlara da dengesizlik diğer bir deyişle rahatsızlık getirir. Meridyenler üzerinde bulunan akupunktur noktalarına yaptığım baskılarla meridyenleri dengeleyip bedeninizi rahatlatıp gevşetmeyi amaçlıyor ve alfa moduna geçmenize yardımcı oluyorum. Uyguladığım alfa bio enerji çalışmasıyla 7 ana çakra 64 alt çakra dengelenir ve böylece beden, ruh ve zihin uyumlanır. Bu uyumlamayla kendimizi iyileştirme mekanizmamız devreye girer, dengelenme ve akupunktur noktaları açıldığında vücutta iyileşme başlar.

Bedenimize, ruhumuza ve zihnimize ulaşmanın birçok yolu vardır. Beden, frekans, kristal taşlar ve meta akupunktur benim bildiğim yöntemler. Danışanlarımla çalışmaya başladığımda; ihtiyacı olan konuları belirleyip tedaviye başlıyorum. Yapmak istediğim seans sonunda kişinin tam bir uyum halinde seanstan çıkması ve bu halin tavsiyelerle ve egzersizlerle sürekli hale getirilmesi.

 

Uzun yıllar beden dinamikleri ile çalıştıktan sonra bedenin ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Bale ve ritmik jimnastik çalışmaları yaparken bedenimle bağlantıda olmam bana farkındalık kazandırdı. Fakat bir süre sonra zihin ve ruh kısmının eksik olduğunu fark ettim ve arayışlara girdim. Bu aynı zamanda kendimi geliştirmek için başladığım bir yoldu ve bu yolda her katıldığım eğitim bana farklı bakış açıları sağladı. Bunun üzerine yaptığım çalışmalara ilaveler yapmaya başladım, sezgileri dinlemeyi ve işaretleri görmeyi öğrendim. Bu şekilde hala yolculuğuma devam ediyorum. Her şeyden önce bedenimizi dinleyip, onun ihtiyaçlarını fark ederek, ona ilgi göstererek, zaman ayırarak bedenimizle bağlantıda olmalıyız. Ne kadar çok bağlantıda olursak, o kadar mutlu ve huzurlu oluruz. Bunun için de holistik masaj, yoga gibi bedeni, meridyenleri ve akupunktur noktalarını harekete geçiren yöntemleri hayatımıza katmak ruh, zihin ve beden sağlığımız için çok faydalı olacaktır.

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.