NEFES ve MEDİTASYON

Hayat ile olan alışverişimiz tıpkı nefes alışımız gibi; doğal, çabasız ve cömert. Hayatımızda bir tıkanıklık olduğunda etkisini ilk önce nefeslerimizin akışında hissediyoruz. Aynı zamanda zihnimiz içeriden o kadar çok konuşmaya başlıyor ki iç sesimizi duyamaz hale geliyoruz.
Nefes ve meditasyon derslerimizde zihnimizi izlemeyi ve nefesimizi eğitmeyi öğreneceğiz. Gelin nefesimizi kontrol edebilmeyi ve zihnimizi durup izlemeyi birlikte yaşayalım.
Dersimizde, yoga öğretisinin kadim nefes teknikleri, meditasyon ve derin gevşemeyi hem bedenimizin tamamında hem de zihnimizde deneyimleyeceğimiz yoga nidra olacak.

Class Timetable

  Open Time Close Time Trainer Address
Çarşamba 14:15 15:15 Özgür Turan Merih Kenet Yoga Stüdyosu
Çarşamba
14:15 - 15:15 - with Özgür Turan - at Merih Kenet Yoga Stüdyosu

Doğduğum yıl olan 1975’in Uluslararası Kadın Yılı ilan edilmesiyle birlikte adımı Özgür koymuşlar. Özgürce yaşayan, nefes alan bir kadın olmamı dileyerek…  Bu nedenle kadının her alanda özgürlüğünü ve gücünü önemsiyorum. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdikten sonra çeşitli yayınlarda muhabirlik ve editörlük yaptım. Yerli bir markanın ve uluslararası bir şirketin basın ilişkilerini yönettim. Kızımın doğumuyla birlikte serbest gazeteci olarak çalışmaya başladım ve sadece yazarak mutlu olduğuma karar verdim. 2013 yılında “Rehberine Kulak Ver” adlı kitabım Yitik Ülke Yayınları’ndan yayınlandı. 2016 Kasım ayında ilk romanım “Su’yun Gölgesi” Yitik Ülke Yayınların’dan çıktı. 

Leave your thought