SEDA BAĞCAN ile İMZA HÜCRESİ EĞİTİMİ

Seda Bağcan ile İmza Hücresi Eğitimi

Beyin Epifizinde bulunan İmza Hücresi’ne enerjiyi odaklayarak yapılan bir sağaltım türüdür. İmza Hücresi, mükemmel hücresel yapımızı ve orjinal mavi kopyamızı barındıran bir hücredir. Bu hücrenin uyandırılması mükemmel sağlığımıza bir geri dönüş yolculuğu olduğu gibi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarımız arasındaki dengeyi kurmamıza yardımcı olur. Bu çalışma ile pek çok hastalığın iyileşmesine destek olmanın yanında, beyinsel fonksiyonlarda ve sağ ve sol loblarının kullanım bölgelerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir.

“Lemurya Bilgileri”ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı, Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir öğreti olan İmza Hücresi çok etkili bir sağaltım türü olup korkunun olmadığı eterik vücudumuzun uyanmasına ve 5 duyunun ötesine geçmemize yardımcı olur. Sevginin evrensel gücü hastalığın titreşimsel yapısını kırarak manyetik oluşumunu ışığa geri döndürür. Tüm bu gerçekliklerin farkında olan İmza Hücresi uygulayıcısı hastalığın titreşimsel yapısını mükemmelliğe uyumlanmasina destek olur.

Katılımcılara katılım belgesi sunulacaktır.

Yer: mK Yoga Merkezi
Tarih: 5 – 6 Ocak’19 Cumartesi – Pazar
15 Aralık’18’e kadar 300.-+KDV kaparo alınacak ve eğitime katılamama halinde %20’si iade edilemeyecektir.
Detaylar için lütfen bizleri arayınız.
Tel: 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12

Class Timetable

  Open Time Close Time Trainer Address
5 Ocak 2019 12:00 18:00 Seda Bağcan Merih Kenet Yoga Stüdyosu
6 Ocak 2019 12:00 18:00 Seda Bağcan Merih Kenet Yoga Stüdyosu
5 Ocak 2019
12:00 - 18:00 - with Seda Bağcan - at Merih Kenet Yoga Stüdyosu
6 Ocak 2019
12:00 - 18:00 - with Seda Bağcan - at Merih Kenet Yoga Stüdyosu

Seda Bağcan, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Biomedikal (Tıbbi elektronik) Mühendisliği dalında uzmanlaştı, Türkiye’de ve Almanya’da Tıbbi Diagnostik alanının önde gelen şirketlerini kurdu ve yönetti. Ailede ciddi bir rahatsızlığa çare bulma araştırmaları sırasında yardımcı tıp yöntemleriyle tanışıp bu alanda çalışmalar yürüten Seda Bağcan, Reiki, Reconnection (Tekrar Bağlantı Şifası) ve Deeksha uygulayıcısı, Signature Cell Healing (İmza Hücresi Şifası) öğretmeni, Acoutonics Sound Healing (sesle şifa), EFT, Emotrance ve SCIO Quantum Biofeedback uygulayıcısı.

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.