Event Detail

BARIŞ TUT ile IŞIK ATÖLYESİ

BARIŞ TUT – IŞIK ATÖLYESİ ÜZERİNE

Işık Atölyesi, insanın eşzamanlı olarak kâinattaki ve dünyadaki yerini bilinç gücüyle saptayabilmesi fikrinden hareket eder.
Dört aşamalı bir program doğrultusunda, katılımcılarının birlikte yaratım olgusunu hayata geçirmesiyle kozmik bilince açılma ve “yeni enerji”yi kullanabilme hedefini taşır.
Her katılımcının ışığının farkına varmasını, onu kavrayacak bir bilinci kuşanmasını ve yeryüzündeki karanlığa yansıtmasını sağlayabilecek bir düşünsel çalışma grubudur.

1. AŞAMA: Spiritüel Temel Bilgiler
Yeryüzündeki insan bilincinin evrimsel serüveni, reenkarnasyon, bedendeki enerji düzeni: çakralar, Gaia’nın yapısı, manyetik alanlar, evrensel düzen ve boyutlar üzerine genel bir altyapı oluşturacak bilgilerin aktarımı.

2. AŞAMA: Eski Düzenin Enerjisinden Yepyeni Bir Enerjiye Geçiş
Binlerce yıl hüküm sürmüş karma temelli düalite düzeninin işleyişinin açıklanışı.
Yeni enerji ortamına geçiş, yeni enerjinin özellikleri, yeryüzü üzerindeki tüm varlıklarla etkileşimi, Gaia’nın bilinciyle bütünleşme ve evrenin iradesiyle uyumlanma anahtarları.

3. AŞAMA: Yeni Enerjide Bireyin Üstatlığı
İnsanın yeni enerjide yeni bir bilgiyle kendi varlığını ve yaşamını tümden ele alışı: hücrelerle iletişim yoluyla beden üzerinde kontrol, her türlü iyileştirme edimini hücrelerle birlikte çalışarak gerçekleştirebilmek (Akıllı Beden’le bütünleşme). İyi niyet – şefkat – sevgi üçgeniyle ilişkileri biçimlendirmenin etkileyici sonuçları (yeni enerjinin bu üçgene verdiği yanıt ve dönüştürücü etkisi).

4. AŞAMA: Yeni Enerji Aracılığıyla Akıllı Bedeni Kullanma ve Işığı Yansıtma
Gaia Bilinci’yle tek nabız gibi atan, dolayısıyla Mayaların yaşayageldiği gibi evrenin iradesiyle uyumlanmış insan bilinci ve enerjisinin yeni enerjiyi kullanarak bir ışık kulesi oluşturması, zihinsel çalışmalarında ve hatta başka insanlara bu ışığın yansıtılması.

Uzman: Barış TUT
Yer: mK Yoga Merkezi
Detaylar için: 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12

Buluşma Tarihleri:

  1. Buluşma 12 Mayıs Cumartesi
  2.  Buluşma 13 Mayıs Pazar

Saatler: 13:00 -17:30
Katılım Bedeli: 500 TL (+ KDV)

20 Mayıs’18’e kadar 200.-TL+KDV kaparo alınacak, eğitime katılamama halinde kaparonun %20’si iade edilemeyecektir.

Önemli bilgiler
*Çalışma en az 7 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir.
*Kayıt ve rezervasyon için ödeme alınmaktadır.
*Alınan workshopun iptali ve değişikliği yapılamamaktadır.
*Rezervasyonsuz katılım kabul edilmeyecektir.

Barış Tut hakkında;
1971 yılında İzmir’de doğdu. Belçika Hür Üniversitesi’ndeki Fransızca öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi. 1995 yılından bu yana çeşitli yayınevlerinde editörlük, proje koordinatörlüğü, çevirmenlik gibi çeşitli görevler üstlendi.
2008-2010 yılları arasında İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde editör olarak çalıştı. 2010-2012 yılları arasında Paris Ulusal Doğa Tarihi Müzesi’nde (MNHN) yaptığı müzebilim yüksek lisansının ardından, aynı müzenin gezici sergiler departmanında bir yıl süreyle çalıştı. Bernhard Schlink’in Yaz Yalanları adlı öykü kitabını, Fatih Akın’ın Sinema Benim Memleketim adlı portre çalışmasını, Schopenhauer’le konuşmaları içeren Bir Filozofun Huzurunda adlı kitabı Türkçeye kazandırdı.
Kocaman Bir Adam, Futbol Nedir Ki, Başka Bir Dünyanın Oyunu adlı futbol temalı kitaplarının yanı sıra, İlahi Morluk adlı bir romanı, Gecenin Yeşili adlı bir öyküler toplamı bulunmaktadır.
1993 Eylül’ünde kozmik bilinç yoluna adımını attı. Süregelen yolculuğu boyunca olağanüstü karşılaşmalar, tanıklıklar ve çeşitli manyetik alan çalışmaları deneyimledi. 2012 geçişiyle yerleşilen “yeni enerji” ortamında, ulaşabileceği bireylerin yaşamlarını dönüştürecek anahtarları sunabilme hedefiyle Işık Atölyesi’ni tasarladı.

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.