Event Detail

BARIŞ TUT ile KOZMİK BİLGİLER AKADEMİSİ

BARIŞ TUT ile KOZMİK BİLGİLER AKADEMİSİ

İnsanoğlunun yeryüzünde ilerleyişini sağlayan zihninde nice kapalı oda bulunur. Tümden aklın hükmettiği bir zihinde bu kapılar son nefese dek kilitli kalır. Oysa görkemli potansiyeliyle insan zihni yaratıcılıkta çok çeşitli güçlere sahiptir. Her insan, bilinci ve ruhsal gücüyle yaptığı seçimlerle sonsuz potansiyeller evreninde yol alır.

Dünya (Gaia), 2012 yılının sonunda, içinde yer aldığı tüm sistemlerle birlikte yepyeni bir enerji ortamına yerleşmiş, üzerindeki tüm varlıklara yolculukları için yaşamı dönüştürecek güçte anahtarlar sunmaktadır.

Kozmik Bilgiler Akademisi; içinden geçtiğimiz çağ değişiminin farkına varmış ve evrenin oluşumu, insanlığın varoluşu, boyutlar, reenkarnasyon, karma, manyetik alanlar, düalite düzeni gibi pek çok konuda derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyen herkes için  hayata geçiyor.

Katılımcılarını belirli bir farkındalık düzeyinden ya da merak noktasından tüm kozmik sistemi kavrayacak bir bilince ulaştırma amacıyla 4 Kasım Pazar günü kapılarını açacak Akademi, 15 günde bir üçer saatlik oturumlarla Nisan 2019’a dek sürecek. Helena Petrovna Blavatsky, G. Gurdjieff, Maharishi gibi üstatların öğretilerinin işleneceği, Bhagavad Gita, Dzyan Kitabı gibi kadim metinlerden örneklerin okunup tartışılacağı çalışma programı, katılımcıları akademik bir disiplinle kozmik bilgilerle donatacak biçimde tasarlandı.

Kozmik Bilgiler Akademisi, ilgilenen herkese kozmik bilince ulaşarak evrenin yüce iradesiyle uyumlu bir ışık kulesine dönüşebilme ve yansıttığı ışıkla yeryüzünü, insanlığı aydınlığa taşıyabilme fırsatını sunuyor.

Barış Tut’a akademi atölyeleri ile ilgili aklınıza takılan soruları sormak ya da bu çalışmanın detaylarını öğrenmek için 12 Ekim’18 Cuma günü 19.30-21.00 saatleri arasında mK Yoga Merkezinde yapılacak olan Tanışma Toplantısına katılabilirsiniz.

Çalışma Detayları:

Yer     : mK Yoga Merkezi

Tarih  : 4 Kasım’18 Pazar

Saat    : 13.00 – 16.00

Detaylar için bizleri 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12 arayabilirsiniz ya da info@merihkenet.com adresine mail atabilirsiniz.

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.