Event Detail

BERNA ÇALIŞ ile MİNERAL TERAPİSİ – YÜZÜNÜZ KONUŞUYOR

BERNA ÇALIŞ ile MİNERAL TERAPİSİ

YÜZÜNÜZ KONUŞUYOR!

Yüzünüzün sağlığınız ile ilgili ne anlatmak istediğini hiç düşündünüz mü?

Yüzümüz, vücudumuzun fonksiyonel sağlık durumunu aynen yansıtan bir harita, tüm vücudun izi gibidir. Vücudumuzun içerisinde neler olup bittiğini ve mineral eksikliklerini en iyi görebildiğimiz bölge,  yüzümüz ve cildimizdir. Bu sebeple; yüzümüz sağlığımız hakkında birçok ipucu verir.

Neden gözaltı torbalarınız var? Oysa birkaç yıl öncesine kadar yoktu!

Cildiniz hiç olmadığı kadar kuru ve kaşınıyor mu?
Gözaltı morluklarınız arttı mı?
Göz kuruluğunuz mu var?
Egzama şikayetiniz mi var?
Cildiniz çok mu yağlı?
Cilt lekelenmeleriniz mi var?
Hatta cildiniz de grimsi ya da sarımsı kahverengimsi renk farklılıkları mı oluştu?
Varisleriniz mi var?
Uykusuzluk mu çekiyorsunuz?
Bu sorular çoğaltılabilir. Yüzümüzde ve bazen vücudumuzda gördüğümüz bunun gibi pek çok belirti, iç sağlığımızı aynalamaktadır. Gözleriniz altındaki koyu halkaları yorgunluğa, şişmiş göz kapaklarını uykusuzluğa atfedilebilirsiniz. Ancak bu kadar basit değil. Büyük gözenekler, kılcal damarlar, pigmentasyon bozuklukları yalnızca bir estetik problem değildir, vücudunuzun dengesiz mineral içeriğinden kaynaklanmaktadır.

Schüssler mineral terapisinin yüz analiz yöntemiyle, hem kendiniz, hem ailenizin sağlığı için farklı bir bakış açısı kazanacaksınız. Yüz Analiz Yöntemi; farklı minerallerin yetersizliği ve bu mineral eksikliklerinin sebep olduğu problemlerin tespitinde net bir yöntem sunmaktadır.

Schüssler Mineral Terapisi nedir?
Schüssler Mineralleri ilk olarak Dr. Wilhelm Schüssler tarafından tanımlanmışlardır. Mineral Terapisi; vücudumuzun sağlıklı işleyişi için son derece gerekli olan, eksiklikleri çeşitli akut ve kronik rahatsızlıklara sebep olan ve yine eksikleri yüzde leke, renk farklıkları, yağlanma, sivilce, kılcal damar, kırışıklık sarkma gibi belirtilerle kendilerini gösteren mineral eksikliklerinin giderilmesi için uygulanan bir terapi yöntemidir.

Yer: mK Yoga Merkezi

Tarih: 04.11.2018 Pazar

Saat: 16.30 – 20.30

Detaylar ve kayıt için bizleri 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz ya da info@merihkenet.com adresine mail atabilirsiniz.

Berna ÇALIŞ Kimdir?

 AYURVEDA’ nın kadim bilgilerini, İntegratif Ayurveda ve Beslenme pratiğinde, Nutrigenetik, Fonksiyonel Tıp, Schüssler Mineral Terapisi, Aromaterapi, Fitoterapi, Çiğ Beslenme, Yoga ve Nefes gibi, hem modern, hem geleneksel terapiler ile birleştiren bir uzmandır.

Tüm bu bütüncül yaklaşımlarını kullanarak bireyler için kişiye özel, SAĞLIKLI YAŞAM, BESLENME ve Anti-aging WELLNESS programını oluşturmaktadır.  Fiziksel, Zihinsel ve Ruhsal bedenimiz bir bütün olarak dengelendiğinde, tam şifanın ve iyileşmenin mümkün olduğuna inanmaktadır.

 

Event information
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.