Event Detail

DR. OMANAND GURUJİ İLE SAHTE EGOYU YOGA VE MEDİTASYON TEKNİKLERİ İLE NASIL YENERİZ?

DR. OMANAND GURUJİ İLE SAHTE EGOYU YOGA VE MEDİTASYON TEKNİKLERİ İLE NASIL YENERİZ?
Ego, başka bir kişinin bakış açısını kabul etmenize izin vermez. Eleştiriden nefret eder. Ego her zaman kazanmak ister. Meditasyon, sahte egoyu düşürmeye yardımcı olur.
Dr. Omanand Guruji

Sahte benlik, insan hayatında üzüntü ve ıstırabın ana sebeplerinden biridir. Sahte ego yüzünden ilişkilerimizde, mesleğimizde ve hedeflerimizde başarısız oluruz. Sahte ego hayatımızda hayal kırıklığı, endişe, korku, stres, gerginlik, sağlık sorunları oluşturur.
Sahte ego ile nasıl baş edilir?
Ego nasıl mutluluğa dönüştürülür?
Hayatımızın kalitesini nasıl arttırırız?
Bu atölye her seviyeden katılımcıya açık olup teori ve pratik uygulamalar yapılacaktır. Çalışmada tercüman kullanılacaktır.

Detaylar için bizleri 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz ya da info@merihkenet.com adresine mail atabilirsiniz.

Dr. Omanan Bajewa Guruji Kimdir?
Dr. Omanand Bajewa (Guruji), Kanpur Hindistan’da doğdu. 129 yıllık bir yoga okulu olan Vyamshala’da ilk öğrenimini gördü.
6 dil bilen Guruji, 59 ülkeye seyahat etti. Bugün 72 ülkeden gelen yoga öğretmeni öğrencileri var. Şu anda 38 öğrenciye doktoraları konusunda destek oluyor.
29 kitabı, pek çok DVD’si ve makalesi bulunan Guruji Hindu University of America’nın başkanı olarak da hizmet verdi.
8 yaşındayken Gurudev Mahamandleshwar Swamiji Paramanandgiriji ile tanıştı. Karma Yogi olan Guruji, bedensel ve duygusal acılarla gelen danışanlarının dönüşümlerine, kendine özgü bir teknik olan Chidshakti Jagran Prakriya ve Bilinç Gücünü Uyandırma ile vesile oluyor.

Event information
 Bağdat Caddesi Göztepe Mah.Konak Apt.No:189 Kat3/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.