Event Detail

ESRA UYMAN ile AİLE DİZİLİMİ

Esra Uyman ile Aile Dizilimi

Atalarımızdan bu günlerimize taşıdığımız yoğun yaşanmışlıklar, geçmiş yaşamlardan getirdiğimiz dersler, DNA kodlamalarıyla taşınmış olan duygu modellerimiz, çocukluğumuzdan bu yaşımıza gelene kadar yaşadığımız onlarca travmanın etkileri ve enerji bağlantıları, yaşamımızda karşılaştığımız münferit olaylar aracılığı ile ortaya çıkarlar.

Ezoterik travma terapisi ile, niyet ile açılan yüksek bilinç alanında yaşadığımız zorluğun, tekrarların bağlantılarını araştırır, enerjinin dönüşümüne olanak sağlamak için minimum şansı elde ederiz.

Bu alanda aileden gelen döngüler, ölümler, göçler, soykırımlar, erken kayıplar, kabul edilememiş ağır yaşanmışlıklar, maddi kayıplar, ilişki problemleri, cinsel istismarlar, yaşamda oluşan tıkanıklıklar, isteksizlik, duygu karmaşaları, gölgede kalmış kimlikler, eksik parçaların kabulü gibi birçok konuya bakılır ve dönüştürülür.

Bireysel ve grup çalışmasına uygun tamamlayıcı bir çalışmadır.

Mekan: mK Yoga Merkezi
Tarih : 22 Aralık’18 Cumartesi
Saat : 13.00 – 18.00
Detaylar için 0216 302 69 65 ya da 0530 939 44 12 numaralı telefonları arayabilirsiniz ya da info@merihkenet.com adresine mail yazabilirsiniz.

Aile Dizimi Nedir?
Yaygın bir şekilde “Aile Dizimi” olarak bilinen yöntem aslında “Sistem Dizimi” olarak tanımlanan genel yaklaşımın aile sistemindeki uygulamaları için kullanılan alt koludur. Sistem Dizimi her türlü sistemi oluşturan öğelerin temsil edilerek sistemin çözümlenmesinin yapılabildiği bir yaklaşımdır. Diğer uygulamalarından çok, her bireyin bir aileye ait olması ve bireysel olarak başına gelen pek çok durumda kullanılabilmesi sebebiyle daha çok Aile Dizimi uygulanmakta ve bilinmektedir. Aile Dizimi Alman terapist ve eski din adamı Bert Hellinger tarafından yaratılmış ve geliştirilmiş bir yöntemdir. İnsan psikolojisine fenomenolojik olarak yaklaşılan bu sistemde geçmişte yaşanmış olgular önem kazanmaktadır.

Event information
 Bağdat Caddesi Göztepe Mah.Konak Apt.No:189 Kat3/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.