Event Detail

Esra Uyman İle Uykudan Önce

Her varlığın içinde güzel naif bir türkü çalar. Bir insanın elini tuttuğunda, gözlerine baktığında, kokusunu aldığında tüm duyuların o türküyü mırıldanan hücrelerin tınısını duyar ve tanırsın, gönlün ebediyetteki yerini bilir.
Bir annenin çocuğunu tanıması gibi, bir sevgilinin gönlünü sarmaladığında hissettiğin güven ve aitlik bilinci gibi.

Kendi yaşam yolunda yürümeye başladığında da o türküyü duyarsın, gökyüzü seninle akar, güneş ışığını üzerinden yansıtır ve yaşamın kokusu hücrelerinde titresir, senin sesinden varoluşunun türküsünü dinleriz.

Yaşam mucizesi işte tam olarak burada başlar!

Her birimiz, biri diğerinden güzel olmayan varlıklar, bilinçli ya da bilinçsiz olarak aynı amaca farklı yollardan yürüyoruz.
Ulaşmayı hedeflediğimiz yere kadar hangi yoldan gidersek gidelim kat kat değisip dönüşüyoruz, kendimize doğru yaklaşırken olabildiğince kalıplarımızdan sıyrılıyoruz.
Bu süreç bağımlılıklarımız, dogmalarımız, kişisel önemlerimiz ve birçok etken yüzünden daha zorlu ve yıpratıcı hale gelebiliyor.
Belki de bazen hayal kırıklıkları, isteksizlik ve amaçsızlık ile vazgeçiyoruz, yaşamdan kopuyoruz.

Yaşam türküsünü söylemek veya sessizce yaşamın geçip bitmesini beklemek arasında bir seçim yapmak gerekirse…

Biz çok sesli koromuzu kurmaya hazırlanıyoruz. Eşsiz tınınla varolmak istersen,

• Yaşamı ve duygularımızı nasıl gözlemleyeceğimizi ve dönüştürebileceğimizi,
• Kendi istediğimiz yaşam koşullarını nasıl oluşturabileceğimizi,
• Kendi kendimizi nasıl iyileştirebileceğimizi hatırlayacağız.

Başlangıç Seviyesi seminerlerimizin 1. modülüne seni de bekliyoruz.

Mekan : mK Yoga Merkezi

Tarih: 28 – 29 Ekim 2017
Saat : 12.00 – 18.00
Ücret : 500.- Tl + Kdv

15 Eylül’e kadar 200.- Tl kaparo alınacak, kalan kısma eğitim gününde tahsil edilecektir. Eğitime katılım sağlanamaması halinde kaparo’nun %50’si iade edilebilecektir.

Metafizik eğitimi neleri içerir?

Metafizik, yaşamı, kendimizi, sistemi, akıl, niyet ve yüksek benliğin yardımı ile anlamamıza, dönüştürüp iyileştirmemize yardım eder.
Yaşam süreçlerinde tekrar eden döngülerimizi, ego portrelerimizi, yaşam rollerinde edindiğimiz kimliklerimizi, karanlık taraflarımızı, ışıkta olan yüzümüzü, tarihsel ve mitolojiksel dogmalarımızı, tüm yaşamlardan gelen kontratlarımızı tespit ederek ezoterik iyileştirme yöntemleri ile dönüştürüp yeni bir bilinç yaratmamıza ve hayat amacımızı bilinçli bir şekilde gerçekleştirmemize olanak sağlamak için bizlere minimum şansı vermekle ilgilenir.

Yaşamın spritüel boyutuna emek vermiş ve kendisinin bir bedenden ibaret olmadığını, dışarı yansıttığı dünyanın sorumluluğunu almaya hazır olup, bu yolda yürümeye niyet edenlere sunulmuş sistematik bir eğitim programıdır.

Amaçlanan, bireylerin kendi kendilerini dönüştürebilme, iyileştirebilme bilincini kazanması ve bağımlılıktan kurtularak kendi eşsiz özgürlüklerini ifade etmelerini sağlamak böylece tüm dünyanın boyut atlamasında rol oynayan yaşam amaçlarını gerçekleştirmeleri ve birliğe giden yolda beraberce adım atmaktır.
Hoş geldiniz…

Event information
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought