Event Detail

Fatma ile Aile Sergisi; Çözümleme Çalışması

Fatma ile Aile Sergisi / Çözümleme Çalışması
Yaşamda gösterdiğimiz davranışlar, zihnimizdeki kalıplar ve sahip olduğumuz duygular içine doğduğumuz sisteme ait olan işleyişin uzantısıdır. Yaşamda yolculuğa bu kalıplar ile başlar ve bu işleyişin açığa çıkışına, dönüşümüne hizmet ederiz.
Aile sergisi çalışmasında kişinin içine doğmuş olduğu sisteme ait işleyiş gözlemlenir ve tıkanıklık yaşadığı konuya ait olan sözleşme veya bağlar fark edilir.

Yüklenilmiş kalıp ve yargıları kendi gerçeğimiz haline nasıl getirdiğimizi gözlemlediğimiz bu çalışma ile , birden çok defa yaşanmış sorunlar , ilişkilerdeki tıkanıklık , ruhsal ve fiziksel sağlık ile ilgili sıkıntılar , para ile ilgili sorunlar gibi yaşam döngüsünde ilerleyemediğimiz konuların dinamiğine bakılabilir.

Atölye Mekan: mK Yoga Merkezi-Çiftehavuzlar
İletişim: 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12
Saat : 10-30 – 19.00
Açılım: 350.-TL
Katılım: 100.- TL

FATMA ALKAYA GÖNÜLKIRMAZ

Çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra , İdris Terzi ‘den 1998 yılında aldığı temel eğitimle Astroloji ile tanışan Fatma , arkasından sırasıyla Hint astrolojisi ,Ruhsal Astroloji,Uranyen Astroloji ve yanı sıra kendi ruhsal yolculuğu için Zen terapi ve danışmanlık , taş ve renk terapisi , handscan beden tarama , Recall healing ve çeşitli eğitimler almıştır.

“Yaşamın hesaplanamaz muhteşem matematiğini gösteren sahne “ diye tanımladığı Aile Dizimi çalışması içinde SVAGITO LIBERMAISTER dan eğitim alan Fatma , gerek astroloji danışmanlık seanslarında gerekse aile dizimi çalışmalarında danışanlarına aldığı eğitimler doğrultusunda karma bir metod kullanarak yardımcı olmaktadır .
LIFE DESIGN sistem kurucusu ve tek uygulayıcısıdır .

Event information
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought