Event Detail

ORMANIN TARZINI OİKİ OKSİJEN KAMPI’NDA DENEYİMLEYİN

Yaz ve bahar aylarını bir orman gibi deneyimlemek ister misiniz? Belki bir ağaç gibi tek ve hür, belki bir orman gibi kardeşçesine… Kafa karıştıran ve bizi her gün bir şeylere zorlayan kuruntucu kent yaşamına kısa bir ara verip, ormanın değişime, dönüşüme açık, hevesli, neşeli ve akışa bırakmayı bilen şefkatinden gelin hep birlikte ders alalım. İçimizin en ücra köşesine bıraktığımız çocuğu, hep beraber ormanın derinliklerinde arayalım.

İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta, Gebze Duraklı Köyü’nde 14 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan Oiki Oksijen Kampı, doğanın deneyim kapılarını siz ziyaretçilerimiz için ardına kadar açıyor. Şehrin hengamesinden kaçıp rahat bir nefes almak isteyen dostlarımızı, bu saklı cenneti keşfetmeye davet ediyoruz. Sizi ve ekibinizi en içten hoşgeldinlerle orman içi eğitim kampımıza bekliyoruz.

Oiki Oksijen Kampı, 28 yıllık yoga eğitmeni Merih Kenet tarafından kurulan MK Yoga Merkezi’ne ait özel bir alandır. Yoga, nefes ve meditasyon çalışmaları, dans, kişisel gelişim ve tüm etkinlikleriniz için tercih edebileceğiniz bu huzurlu alanda, yiyeceğinizi tarladan toplayıp yumurtalarınızı kümesten alabilir, ormanın sessizliğini deneyimleyebilirsiniz. Yılın en güzel dönemi diyebileceğimiz Nisan–Kasım ayları arasında grubunuzla birlikte gelebileceğiniz Oiki Oksijen Kampı’nda dilerseniz programınızı kendiniz belirleyebilir, dilerseniz eğitim planı ve organizasyonu bize bırakabilirsiniz.

Hem konaklama hem de günübirlik organizasyon seçenekleri sunan Oiki Oksijen Kampı’nı ziyaret etmek isterseniz genel bilgilere bir göz atın deriz…

  • Günübirlik Kapasite 25-80 kişi arasındadır.
  • Yoga Kış Bahçesi 28 m2 olup orman manzaralı, kapalı ve kolonsuzdur.
  • Yoga Çardağı 72 m2 olup orman manzaralı, zemin ve çatı kolonsuzdur.
  • Veranda 44 m2’dir.
  • Meditasyon Kulesi 20 m2 olup orman manzaralı, zemin ve çatısı mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen Merih Kenet Yoga Merkezi ile irtibata geçiniz.

Event information
 Oiki Oksijen Kamp Adres: Duraklı Köyü Eleşli Caddesi No 13/2 Dom Dom Pınarı Mevkii Gebze
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com