Event Detail

KAVİ ile MEDİTASYON EŞLİĞİNDE ENERJİ BEDENİNE DOKUN

Kavi ile Meditasyon Eşliğinde Enerji Bedenine Dokun

Meditasyon, farkındalıkla oturmaktır ve farkındalık, esas anlamıyla aydınlanmadır. Aydınlanma, hayatın her anında ve her alanında gerçekleşebilir. Sadece meditasyon yaparken değil, içimize aldığımız her nefesimizde, attığımız her adımda ve yürüdüğümüz her yolda… Meditasyon insana derin bir destek ve bilgelik sunar. Bu bilgelik özümüzdeki rehberle bağlantıya geçmemizi kolaylaştırır. Meditasyon yoluyla farkındalık, yüksek bilinç ve aydınlanmaya niyet etmiş ya da adım atmış kişilerin oluşturduğu bir toplulukta iyileşme daha kolay başlar.

Yapılan toplu meditasyon sonrasında ulaşılan özle enerji bedenleriniz buluşacak. Kavi’nin rehberliğinde akan enerji, bedeninde iyileşmesini istediğin noktalara doğru ilerleyecek. Bundan sonrasında sen sadece akan enerjini izleyeceksin.

Prem Kavi Hayrettin ile gerçekleştireceğimiz bu enerji çalışmasına katılmak isteyenleri 29 Kasım’18 Perşembe günü 12.30 – 13.30 saatleri arasında  mK Yoga Merkezine bekliyoruz. Katılım bağış usulü olacaktır. Yaşam enerjimiz chi bilinciyle atan kalplerde buluşalım…

Sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır. Detaylar ve rezervasyon için bizleri 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

 

 

Event information
 Bağdat Caddesi Göztepe Mah.Konak Apt.No:189 Kat3/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.