Event Detail

KAVİ ile SIRT MASAJI UZMANLIK PROGRAMI

PREM KAVİ ile SIRT MASAJI UZMANLIK PROGRAMI

Toplam 3 modülden oluşan Prem Kavi ile “Masaj Uzmanlık Programının” ilk modülü olan Sırt Masajı, uygulama ve bol pratik ağırlıklıdır.

Masaj terapisti Kavi, katılımcılara bedene farkındalık ile yaklaşmanın yollarını, bedendeki blokajların ve ağrıya sebep olan tetik noktaların (fibrozit, kulunç vb.) nasıl tespit edileceğini ve yıllardır kişiler üzerinde uyguladığı ve güvendiği masaj tekniklerinin uygulama yöntemlerini öğretecek.
Katılımcılar, 2 gün toplam 16 saat sürecek olan bu Masaj Uzmanlık Programı ile kendilerine ve başkalarına farkındalıkla, güvenli bir şekilde dokunarak ağrıyı dindirmenin, bedeni rahatlatmanın yollarını öğrenecek, Shiatsu, Marma Point, Triger Point, Deep tissue, Myofascial masaj ve enerjetik çalışmalar gibi etkili masaj tekniklerine giriş yaparak sırt kasları, insan anatomisi, kasların çalışma sistemi ve psikolojisinin bedene yansıması hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Sırt Masajı Uzmanlık Programı; konusunda deneyimli ya da deneyimsiz herkesin katılımına açıktır. Uzmanlık Programını başarı ile tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir.
Masaj Terapi Uzmanlık Eğitimi konusunda derinleşmek isteyenler, 2. ve ardından 3. modüllere devam edebilirler.

Yer : mK Yoga Merkezi
Tarih: 31.03.2018 – 01.04.2018 Cumartesi-Pazar
Saat : 10.00 – 18.00
Ücret: 900.-TL+KDV

15.03.2018’e kadar 300.-TL+KDV kaparo alınacak, geri kalan kısım programın gerçekleştiği gün tahsil edilecektir. Eğitime katılamama halinde kaparonun %20’si iade edilemeyecektir.
Program Detayları için 0216 302 69 65 ya da 0530 939 44 12 numaralı telefonları arayınız.

Kavi Hakkında;
Tetik Nokta, Derin Bağ Dokusu, Klasik Masaj, Medikal Masaj, Thai Masaj, Shiatsu, Refleksoloji, Taş Terapi ve Ofis Masajı eğitimleri alan Kavi, bütün öğrendiği teknikleri entegre ederek kendine has bir Masaj Terapi yöntemi uygulamaktadır. Hayatına meditasyon pratiğini katması ile kazandığı farkındalık ve hassasiyeti masaj seanslarına katan Kavi her seansı, kişi için derin ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürmektedir. Masaj seanslarında kişiler özel olarak değerlendirilmekte, o kişinin sağlığı, yaşam biçimi ve duygusal durumu dikkate alınarak masaj seansı oluşturulmaktadır. Sadece fiziksel değil aynı zamanda enerjisel bir terapi olan bu masaj seansı ile dengelenen dolaşım ve sinir sistemi sayesinde iyileşme süreci hızlanabilir, kasların esnekliği ve eklemlerin hareket kabiliyeti artabilir, duruş bozukluklarından kaynaklanan ağrılarda azalma, hastalıklara karşı vücut direncinde artış, stresten arınma, derin bir dinlenme hali hissedilir.

Katıldığı Eğitimler:
• 520 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sertifika Programı – Prof.Dr.Ahmet Hamdi Turgut Türkiye Masaj Enstitüsü – 120 saat Anatomi, Klasik Masaj ( Alman Hoffa Tekniği), Derin Doku masajı (Deep Thisu), Tıbbi Masaj, Spor Masajı, Reflexoloji, Shiatsu, Thai Masajı, Aroma Terapi, Taş Terapi ve Ofis Masajı Eğitimleri
• Alman terapist ve eğitmen Tatjana Rottenberg ile Tetik Nokta (Triger Point) Masaj Eğitimi
• Yrd. Doç. Dr. Soner Özsu ile Anatomi, ,Kinesyoloji, Streching, Fasya, Tensegriti, Scar Doku Tedavisi ve Tetik noktalarının yansıyan ağrıları konularında çalışmalar
• İranlı terapist Naggisa ile Kranio Sakral Terapi – İçindeki Şifacıyı Uyandırma Eğitimi
• Dr.Upledger Institute International Sertifikalı Kranio Sakral Terapi Eğitimi
• Hindistan Anjali,School of Ayurveda & Panchakarma Ayurveda Study Center’da Panchakarma, Shirodhara, Abhyanga. Marma Points of Ayurveda Eğitimleri
• Devrim Akkaya ile Reiki
• Erol Konuk ile sertifikalı Bioenerji Eğitimi
• Süleyman Akdoğan ile Kuantum Dokunuş
• Engin Eraslan ile Biomanyetizma Eğitimi
• Bir çok Meditatif çalımalar, seminerler ve workshoplar…

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.