Event Detail

MEHMET BAYRAMOĞLU ile “BENİM HAYATIM”

MEHMET BAYRAMOĞLU ile “BENİM HAYATIM”

Hayatın bir sinema filmi olsaydı eğer, bu filmin nasıl bir film olmasını isterdin?
Yapımcı, yönetmen, senarist ve başrol oyuncusu olduğun bu eşsiz yapıtının “Unutulmazlar” arasında yer almasını ister misin?
Bunun için neler yapmaya hazırsın?
Seni yaşamak ve yaşatmak istediğin şeylerden alıkoyabilecek düşünce kalıplarını keşfetmek, gerçek potansiyeline ulaşmana yardımcı olabilecek farklı bakış açıları elde etmek ve bir an önce harekete geçmek istersen eğer, interaktif konuşmalar, meditasyonlar, oyunlar ve danslarla dolu 2 eğlenceli gün seni bekliyor.
Yer    : mK Yoga Merkezi
Tarih: 17-18 Şubat’18 Cumartesi-Pazar
Saat : 12.00-18.00
Ücret: 800+KDV
200.-TL + KDV kaparo alınacak geri kalan kısım atölye çalışmasına gelindiğinde tahsil edilecektir. Atölye çalışmasına katılamama halinde kaparonun %20’si iade edilemeyecektir.
Detaylar için lütfen bizleri arayınız.
Telefon: 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12
e-mail  : info@merihkenet.com

Mehmet Bayramoğlu Kimdir?
1968 yılında İstanbul da doğan Atelier Integrity’nin kurucusu, Farkındalık ve Dönüşüm Eğitmeni Mehmet Bayramoğlu, 20 yılı aşkın bir süre yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerde üst düzey yöneticilik yaptı. Çocukluğundan beri bir çok olguyu sorgulama alışkanlığı olan Bayramoğlu, alışık olduğu düzenle ve kendisiyle ilgili sorularına cevaplar ararken karşısına çıkan bir eğitimle içsel yolculuğuna başladı. Farkındalık alanında dünyaca ünlü eğitmenlerden aldığı farklı seminerler ve eğitimlere katılarak, çeşitli çalışmalarla iç dünyasına yaptığı yolculuk sonrasında, uzun yıllar yok saydığı bir çok parçasını da sahiplenerek ve bütünlüğün önemini benimseyerek profesyonel iş hayatına nokta koydu. Her insanın farkında olarak ya da olmayarak bu öz yolculuğunu gerçekleştirdiğinin farkındalığıyla, bu yolda yanına bir yol arkadaşı isteyen her ruha eşlik etmek niyetiyle yeni bir başlangıç yaparak Farkındalık ve Dönüşüm alanında danışmanlık ve eğitmenlik yapmaya karar verdi ve “Bütünlük Atölyesi” anlamına gelen Atelier Integrity’i kurdu. Ruhunun tüm parçalarını görüp, sahip çıkmak isteyen herkes ile büyük bir keyifle çalışıyor ve her geçen gün öğrenmeye ve fark etmeye devam ediyor.

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Kadıköy/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.