Event Detail

PINAR AKÇA ile HOLOGRAFİK SES TERAPİSİ

HOLOGRAFİK SES MEDİTASYONU
Ses’le olan yolculuğumuz, çok uzun zaman önce başladı. Ses ve ses vibrasyonu sonsuzluktan beri bizimledir ve evren ses aracılığıyla şekillenmiştir. Kadim Medeniyetler sesin gücünü kabul etmiş hatta sesi bilinç ve niyet için dalga taşıyıcısı olarak kullanmışlardır.
Holografik Ses; Sesi çok boyutlu kullanmak ve yaratmaktır. Ses vibrasyonunun çok boyutlu enerji ve küresel sonsuzluk ile bir araya gelmesidir. Bu da sesi doğal oluş haline geri getirir…
Kristalin yapısı da çok boyutludur. Bu çalışmada ses titreşimlerinin gücü ile Kristallerin gücü bir araya gelmektedir. İşte bu yüzden Kristal Çanaklar Kuantum bir enstürmandır. Ruhunuzla konuşabilen bir enstürman!
Sizleri Holografik Ses Meditasyonu ile ruhunuzla derinden bağlantı kurmaya davet ediyorum..
Bu Çalışmada:
*Ruhsal özünüzle bağlantı kuracak ve iç sesinize kulak vereceksiniz,
*Sesin iyileştirici gücünü keşfedecek, kendiniz için hediyelerini fark edeceksiniz,
*Çakralar ve ses vibrasyonu aracılığıyla fiziksel, duygusal, zihinsel ve enerjetik düzlemde arınma ve dengelenme tecrübe edeceksiniz,
*Alfa beyin dalgalarının artmasıyla meditatif zihin halini tadacaksınız,
*Ve Tanrıça hormon “Oksitosin” salgılayarak mutluluğunuza mutluluk katacaksınız.
İÇERİK
*İnsan sesinin iyileştirici gücü
*Çakra Sesleri ve Şifa Ritüeli
*Mantralar ve iyileştirici şarkılar
*Holografik Ses Meditasyonu
Mekan : mK Yoga Merkezi
Tarih : 21 Aralık 2017 Perşembe
Saat : 16.00 – 18.00
Ücret : 100.00 TL + KDV

Pınar Akça Kimdir?
Müziğin iyileştirici gücüyle çocukluğunda tanışmaya başlayan Pınar Akça, Bolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünün hemen ardından 2002 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nden piyano ve keman eğitimi alarak mezun oldu. Devlet okullarının yanı sıra özel anaokulları ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde çalıştı. Pedagoji ve kişisel gelişime yakından ilgi duyduğu için bu konularda pek çok eğitim almış, enerji ve terapi çalışmalarına katılmıştır. 2014 yılında Hatha Yoga eğitmenlik eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda hamile yogası eğitmenlik eğitimini tamamlamak üzeredir. Yine 2014 yılında Hindistan-Auroville’de ses banyosu çalışmalarına katılmıştır. Müzik terapi alanında evrensel çalışmalar yapan pek çok değerli müzik terapistinin yanı sıra Seda Bağcan, James D’angelo ve Jonathan Goldman’ı yakından takip etmektedir. Ashera Hart, Joseph Moras ve Evelet Sequeira’dan aldığı müzik terapi eğitimlerinin ardından 2016 yılında Paul Hubert’ten aldığı Holografik ses şifası uygulayıcılığı eğitimini tamamlayarak kendi müzik terapi yaklaşımını geliştirmiştir. Grup ses meditasyonları ve farkındalık çalışmaları yanı sıra bireysel ses terapi seansları uygulamaktadır.

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Kadıköy/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.