Event Detail

SONER TÜRKÖLMEZ ile ACRO YOGA ATÖLYESİ

SONER TÜRKÖLMEZ ile ACRO YOGA ATÖLYESİ

Soner Türkölmez ile “Acro Yogayı” denemeye hazır mısın? Yoga ile akrobasinin bir arada yer aldığı bu eğlenceli oyunları oynarken çok keyif alacaksın!

Acro Yoga; yoganın manevi bilgeliği ile akrobasinin dinamik gücünün güven, şefkat, eğlence, ekip çalışması ile birleşmiş halidir. Güvenli bir ortamda iki veya daha fazla kişinin akrobatik pozları ve hareketleri deneyimlemesi esasına dayanır. Acro yoga çalışmaları ile korku ve çekinceler yok olur. Kişilerin sonsuz iletişim, güven ve bütünleşme imkanları ile tanışmaları sağlanır.

Bu iki günlük çalışmada acro yoganın temellerini öğrenip birçok pozu deneyimleme şansımız olacak. Bol bol gülüp eğleneceğiz, yapabildiklerimize şaşıracak, keyifli vakit geçireceğiz.

Etkinliğe katılmak için çift veya tek gelebilirsin. Acro yoga tecrübesine sahip olmana gerek yok! Her seviyeden katılımcıya açığız. Sadece eğlenmek istemen gerekiyor!

 

Yer      : mK Yoga Merkezi

Tarih    : 3 Mart’18 Cumartesi

Saat     : 12.00 – 15.30

Ücret   : 120.-TL+KDV

mK Üyelerine 100.-TL+KDV

Detaylar için lütfen bizi arayınız. Tel: 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12

Soner Türkölmez Kimdir?

Yogayla 2003 yılında tanıştım. 2011 yılından itibaren düzenli yoga yapmaya başladım. Bu süre içinde hem fiziksel hem ruhsal olarak yoganın faydalarını çokça deneyimledim. Kendimden yola çıkarak bu yolculuktaki diğer insanlarla tecrübelerimi paylaşmaya karar verdim.

Yoga yolculuğum boyunca Elena Brower, Meghan Currie, Dylan Werner, Seane Corn, Cat Alip-Douglas, Chris Chavez, Çetin Çetintaş, John Karvelis, Todd Tesen, Godfrey Devereux, Ray Rizzo, Devrim Akkaya, Barış İşcan, Douglas Brooks, Mathieu Boldron, Sinem Er, Konstantinos Charantiniotis, Bee Bosnak gibi hocalarla çalışma imkanım oldu. 2016 yılında da The Chris Chavez Path To Teaching hocalık eğitimini tamamladım.

Yoga benim için gerçeğe doğru bir yolculuğu, hiç bitmeyecek bir farkındalık ve keşif alanını ifade ediyor. Bu keyifli süreçte bir gün yollarımız kesişir de paylaşımda bulunursak çok sevinirim.

 

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.