Event Detail

SURYA ile BİREYSEL SOUND HEALING

SURYA ile BİREYSEL SOUND HEALING

Enerji bedeninizi yeniden keşfetmek istiyorsanız Surya ile bu muhteşem deneyimi kaçırmamalısınız.

Hayatında mücadele ettiğin bir yön var mı? Vücudunda gitmeyen bir ağrı noktası var mı? Hayatınızda sıkışıp kaldığınızı ve desteğini kullanabileceğinizi hissettiğiniz bir özellik var mı?

Bireysel bir ses terapi seansında, yaşam akışınızın engellendiği yeri hissedeceğiz ve tekrar akmasını sağlamak için gerekenlere beraberce bakacağız. Değişim için kendi seçiminiz iyileşme için en önemli anahtardır. Bazen sıkışırız dışarıdan bir göz olarak bu süreçlere birlikte bakmak için sizlere yardımcı olabilirim. Çünkü başka bir kişi sizin için hala kör olan noktaları görebiliyor veya hissedebiliyor.

İhtiyacınız olan şeye bakıyoruz ve buradan sesle terapisine başlıyoruz. Ses terapisi sırasında ben hangi titreşimler ve hangi enstrümanların sizi desteklediğini hissediyorum. İhtiyaca göre şifalı ses, ruhani şarkılar, davul, çıngırak, şarkı söyleyen kaseler, gong veya daha fazlasını kullanıyorum.

Ses Terapisi enerji tıkanıklıklarını ortadan kaldırabilir ve sizi eski kalıplarınızdan özgürleştirebilir.

Bireysel Seans Tarihleri : 21-25 Mayıs’18

Seans Süresi: 75 dakikadır.

Seans Ücreti : 350.-TL

Detaylar için lütfen bizleri arayınız.

Tel: 0216 302 69 65-0530 939 44 12

Surya Kimdir?

Ses Terapisti ve Müzisyen

Modern dünyanın en ateist bölgelerinden biri olan Belçika’da büyüdü. 8 yaşında kiliseye hizmet etmeye başladı. Kilisenin eski sistem olduğunu düşündüğünden, dışarı çıkıp kendi yolunda bir genç olarak dua etmeye başladı.

19 yaşındayken hayatına dair hiçbir fikri yoktu. Ruhsal olarak kuvvetlenmek için Hindistan’ı keşfetmeye gitti. Bu seyahat yılları boyunca müzik Surya’yı bir mıknatıs gibi kendini çekti. Yoğun kurslar ve eğitimler aldıktan sonra kişisel seans uygulamaya başladı.

Farklı kültürlerden kutsal ses geleneklerini inceleyerek, kültürel inanç sistemleri ve manevi gelenekler arasında köprü kurmayı kişisel görevinin bir parçası olarak düşünüyor. Her geleneğin arkasında aynı öz vardır: Aşk. Bu evrensel ve her varlığın amacı. ”

2015 yılında, insanlar, kültürler ve manevi soylar arasında daha fazla köprü kurmak için çalışmalarını dünyanın farklı bölgelerinde de paylaşmaya başladı. Şu anda Surya, Belçika, Avrupa, Türkiye ve Hindistan’ın diğer bölgelerinde ses terapisti olarak çalışmalarını sürdürüyor.

 

Event information
 Bağdat Cad. Konak Apt.No:189/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.