Event Detail

Asude Durak – Kundalini Yoga ile Kalbe Yolculuk – ONLINE

Asude Durak – Kundalini Yoga ile Kalbe Yolculuk – ONLINE

Sevgi, nüfus ettiği her yere anlam katan tüm varlıkları besleyen, iyileştiren, dönüştüren sonsuz enerji kaynağıdır. Tıpkı tabiatın Güneş’ten beslendiği bizler de sevgiden besleniriz.   Sevgiyi, ilgiyi, şefkati, toleransı çoğu zaman dışarıdan beklerken asıl ihtiyacımız olan bilgeliğin kendi içimizde gizli kalmış olduğunu unutur ve dışarıya bağımlı kalırız. Halbuki, kalbin yaydığı titreşim başkasından bağımsız içeriden dışarıya ne yaymak istediğinle ilgilidir. Ben’den uzaklaşıp BİZ olmaya BİR olmaya vardığımız bireyin kendi içindeki en uzun ve derin yolculuğudur.

“Kundalini Yoga ile Kalbe Yolculuk” Programı’nda; güç sevgisinden, sevginin güç kaynağına akacağımız ve kalp merkezinin titreşimini arttırmak ve kalbin ihtiyacı olan hafifliği, genişliği ve sonsuzluğu deneyimleyeceğiz.

Kundalini Yoga; kalbi taşıdığı yüklerden arındırmana,  yaşamına daha fazla sevgi çekmene ve hayatını kalpten idam ettirmen için sana rehberlik yapacak.

Bu programda; Kundalini Nefesi, Kriyası, Meditasyonu ve Sevgi odaklı Mantralar ile çalışacağız:

16 Temmuz -18:45 – 20:15 / Kalbini Hisset

23 Temmuz -18:45 – 20:15 / Kalbini Hafiflet

30 Temmuz -18:45 – 20:15 / Kalbini Genişlet

Her seviyeye uyarlanabilecek fiziksel hareketler (kriya), nefes egzersizleri (pranayama), ses titreşimi şifası (mantra) ve meditasyon çalışmasından oluşmaktadır.  Beden, zihin, ruh sağlığına önem veren herkes katılabilir.

Program online olarak zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır.

Detaylar için bizleri 0216 302 69 65-0530 939 44 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

“Yaşam sevginin sürekli akış halidir, bu akışa sadece katılımın yeterlidir.” – Yogi Bhajan

Event information
 Bağdat Caddesi Göztepe Mah. Konak Apt. No:189 Kat:3/7 Çiftehavuzlar

Leave your thought

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.