Event Detail

HATİCE ÇİLLİ ile “İÇİNDEKİ ÇOCUKLA BULUŞ”

Hatice Çilli ile “İçindeki Çocukla Buluş”

Bu workshopta neler olacak?

Geçmişten taşıdığınız ağırlıkları bırakmak, içinizdeki çocukla tekrar buluşmak, onun neşesini, coşkusunu, yaratıcılığını, canlılığını, oyunculuğunu yetişkin hayatta aktive etmek.

Duygusal gökkuşağınızın muhteşem renklerini hatırlamak, canlandırmak, parlatmak.

Hayatın içinde doğal duygusal akışa, duyguları serbest bırakmaya izin vermek. Yaratıcılığın artması.

İçsel rehberliğinizin sesini yükseltmek ve duymaya izin vermek.

Geçmişin ağırlığını bırakmak, korkuları, öfkeyi, kini, endişeyi dönüştürmek,  hafifletmek…

İş ve romantik ilişkilerde kendin olmaya izin vermek…

Nasıl bir workshop olacak? Neler yapacağız? 

Çalışmada meditasyon, nefes, hafif yoga, dans, paylaşım ve sohbet olacak. Zamanın büyülü katmanlarında yolculuk yapıp bolca güleceğiz, dans edecek, birbirimizle paylaşımlarda bulunup hem iyileşeceğiz hem de birbirimize iyi geleceğiz. Yeni seneye süper hafiflemiş gireceğiz.

Gelirken rahat ve hoşlandığınız renkte giysiler giyinin. Yanınızda not defteri, kalem ve kocaman su şişenizi getirmeyi unutmayın.

Yer: mK Yoga Merkezi

Tarih: 9 Aralık’18 Pazar

Saat: 13.30 – 17.30

Detaylar ve rezervasyon için bizleri 0216 302 69 65 – 0530 939 44 12 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz ya da info@merihkenet.com adresine mail atabilirsiniz.

Hatice Çilli Kimdir?

Hatice (ERYT 200) 2011 yılında Vinyasa Yoga Hocalık Eğitimi’ni New York’da Sonic Yoga’da aldıktan kısa bir sure  sonra San Francisco’da Judith Hanson Lasater ile Restorative Yoga Hocalık egitimini tamamladı. Hocaları Dharma Mittra, Shiva Rea, Johanna Bell, Judith Hanson Lasater, Leslie Kaminoff, Will Duprey ile eğitimlere, atölye çalışmalarına katıldı. Judith’in Londra’da 2014 ve 2015  Restortive Yoga Hocalık Eğitimlerinde asıstanlık yaptı.

Reiki I ve Reiki II egitimlerini  New Jersey  Elila Center’da Andrea Grace , New York Open Center ‘ da Joanna Crespo, Reiki Master egitimini  New York’da William Lee Rand ile tamamladı. İstanbul’da Servet Yıldız ile birlikte Reiki I , II ve Reiki Master eğitimlerini tekrarladı.

İstanbul’da Dr. Neslihan İskit ile Yoga Terapi, hamile yogası egitimlerine katıldı.

2015-2016 yılında Özge Işın ile birlikte asistan hoca olarak İzmit’te 200 Saat uluslararası sertifikalı Hatha Yoga Hocalık eğitimi verdi. Özge Işın ile Yin Yoga eğitimi aldı.

Tuna Tüner ile Kuantum Drama Koçluğu eğitimini 2013 yılında tamamladı. Tuna ile Kuantum Drama çalışmalarına katıldı.

2014 Nisan’da İngiltere’de, 2015 Türkiye’de Vipassana kurslarına katıldı. 2014 yılında Osho meditasyonları ve çalışmaları ile tanıştı. 2014 yılında Path of Love. 2015 yılında Premartha ve Svarup ile Primal ve Teenager deconditioning, Swami Devageet ile Red Octave, transomatik, 2016 yılında Kaifi Iraklis ile Die Before you Die, Atmo ile 5rythyms dans,  2016 yılında Kaifi İraklis ile Trancendental Coaching Training, 2017 yılında Dr. Nirdosh Kohra ile Bilinçli ilaç, Satsanga ile Reminding Yourself of the Forgotten Language of Talking to Your Body-Mind meditatif terapi çalışmalarına katıldı.

2017 Şubat’ta Cem Şen ile Birinci ve İkinci aşama eğitimlere katıldı. 2018  yılında Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile workshoplara katıldı. Halen eğitimlerine devam etmektedir.

Yasam Kocluğu calışmalarını  2011 yılından bu yana Hocası Darel Rutherford ile sürdürmektedir. Halen Darel’in öğrencisidir ve kurslarında koçluk yapmaktadır.

Yurt içi ve yurt dişinda Yoga, Reiki,  Meditasyon eğitimleri vermekte, bireysel koçluk ve şifa çalışmaları yapmakta, online workshoplar ve atölye çalışmaları  düzenlemektedir.

Şu sıra İstanbul’dan sonra en sevdiği ikinci şehir New York’ta yaşamaktadır.

Türkiye’de 2012 yılında ilk yoga dersini verdiği Merih Kenet Yoga Stüdyosu’nu evi gibi sever .

 

 

 

Event information
 Bağdat Caddesi Göztepe Mah.Konak Apt.No:189 Kat3/7 Çiftehavuzlar/İstanbul
 Merih Kenet Yoga
 0530 939 44 12
 info@merihkenet.com

Leave your thought

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.