Merih Kenet Kimdir?

Merih Hoca’nın yoga yolculuğu 25 yıla yayılan aşk dolu bir hikaye… Yoga bilgisine duyduğu minnettarlık ve yaşadığı deneyimlerle kendi bedeninde hissettiği değişimi ihtiyacı olanlara aktarmak istedi. Böylelikle 2009 yılında MK Yoga Merkezi’ni kurdu.

Merkezimizde yoga ile hastalıkları önlemek, tedavi aşamasında ise yaşam kalitesini arttırmaya destek olmak hedeflenmiştir. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre (WHO) sağlıklı olma hali sadece hastalık ve sakatlığın olmaması durumu değil, fiziksel, zihinsel, sosyal ve ruhsal seviyede bir bütünüyle iyi olma halidir. MK Yoga Merkezi kurulduğundan bu yana insan bedenine bütünsel bakmayı hedef alarak faaliyet göstermektedir.

Merkezimize danışan kişilerle yapılan detaylı görüşme sonrasında ihtiyaçlarına göre en uygun ders ve seviye belirlenerek yogaya başlamaları sağlanmaktadır. Ayrıca alanlarında uzman kişilerin gerçekleştirdiği eğitimler, atölye çalışmalarıyla bir çok konuda bilgi sahibi olmak, şifalanmak mümkündür.

İşini sevgiyle yapan eğitmenlerimiz, birbirleriyle dost olan katılımcılarımızla aile sıcaklığındaki merkezimizde tanışmak için sizleri bekliyoruz.